Меню сайта
Наш опрос
Как Вам новый дизайн сайта?
Всего ответов: 118
Форма входа
Друзья сайта
Статистика

Четверг, 18.04.2024, 18:27

SITE LOGO


Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » What Ever Happened To Baby Jane » Литература » Почитайте (я сам написав!!!!)
Почитайте
sparcoДата: Воскресенье, 08.07.2007, 18:28 | Сообщение # 1
Мужык-баба
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 2
Статус: Offline
Записки напівмертвого психопата
(майже монолог)
Чатина 1 початок
Родився….жив….існував….
Кімната, 4 стіни…..плакати….кров скрізь….частини якихось незрозумілих предметів…круговорот в голові…так і живу….аааа, ні!!!!...знову цей страшний біль.Моє тіло рветься, не відчуваю ніг…
Війна, автомат, патрони.Біль, страшенний біль пробив моє ліве плече!..Ні-і-і!..Я стікаю кров’ю.
А-а-а-а-а!..Раптом просинаюсь на підлозі власної кімнати.Що це було?..Не розумію…Мабуть спав.

Частина 2 школа
Ранок.Кошмар знову розбудив.Якась червона рідина в очах моїх.Прийшли батьки.Подивились на мене, і просто сказали збирайся.Щось вони підозріло і незрозуміло себе ведуть!Дивляться на мене наче я хворий…….Суки!!!!!!Заріжу вас!!!!!!.....Ні, вони хороші…….Ріж їх сук!!!!!...Ні, я їх люблю…..Ріж їх сук!!!...Ні!!!
Підіймаюсь з постелі.О!Їжачок рожевенький побіг.Уті-путі.
Пішов в школу.Блін, на мене всі постійно підозріло дивляться….Застрели їх!!!!!!!...Незнаю…...Училка спитала мене про гомеопатію….Смерть цим сукам…..Підірву школу!!!!…….Ні…Мені сказали шо я баран……Сцуки!!!Я вас уб’ю!.......ААА!!!...Знов їжачок пробіг…..Розказав їм шо я тролейбус.Фак.Вони ржать……Фак.Стану більшим тролейбусом- всіх нахер переїду!!!!........Можливо…..
Прийшов додому…Тут куча їжачків трахаються з моїм братом…..Дибіл, в мене нема брата!!!....Взяв ножа- зарізав ту гадость шо трахала моїх їжачків(на сцуко!!!тролейбус зе бест!!!)…….Полилась червона речовина( така як вранці)….М-м-м досить смачна……………

Частина 3 тренування
Поїхав на тренування…..Нахера?????Ненавиджу їх.......Тренер сказав шо я тормознутий безумець.Поставив мене в спарінг з здоровенним бидлом……Держись комуняга голімий!!!!!!....О!Три їжачка прибігло подивитись!Сцука зірву всіх нахер!!!!!........Проснувся, рот повний червоної речовини, і якесь м’ясо.Пора додому.
Частина 4 бомба
Зірву, зарази всіх…….не пизди, пора бомбу робить……Книжка якато німецька.О!Їжачок, а за ним ше і зайчик.Опа, буду книжечку читати.Зайчику, не бийся з їжачком!!!!.....З’їж їх!!!....Ні-і-і-і!Опа, без словника не приготовлю бомбу.Їжачку, принеси мені словничок…….Давай сука бігом!!!!!!....Будьласочка!.......Йобаний йожик!!!!!!!!!!!!......Ех, сам сходжу……Тралєйбус нах!!!!!...О, словник. Тупі слова. Не можу зрозуміти…….Ти тролейбус чи хуйня????Кумекай давай!!!!.......Так. Кислота, ацетон, гідроперит. А шо як йобне?.....Тобі не по??????...Їжачка жалко. Хорошенькі вони. Рожеві, в зелену крапочку……..Бігом бля!!!!!!!!...Зливаємо це, додаємо інше……..Ну!!!!!.....(буууум)…А-а-а-а. Знов в руках автомат. На плечах погони. Німці!.......Мочи блядей!!!!!!!!!...Граната!...Чіку сцуко вирви!!!!!...Ай!!!!!руку відірвало!!!....................Похуй…………..Проснувся від того, що мене облизував кролик. Харошенький…..Заріж його підара!!!!!!!!.... Він пухнастенький!
Частина 5 депресія
Задрали! Як так можна жить? Ніхто мене не розуміє. Всі лише знущаються. Окрім кролика і їжачків. Ідіть сюди мої хороші! …….. Сцуки бомба почті готова!!!!!Усіх НаХ зірву.Ви заплатите тралєєєцбусу!!!За проєзд!!!!Сцуки!...Чому вони всі так відносяться до мене?....Бо ти БЛАДЬ!!!!!!!!!...Ні це не так…..А-б-л-я-я-я-я!!!Шо?Як?Звідки?...Винищувач міг-29, я лечу десь…..Наказ командування розбити російські війська…За кого я воюю???Бляяятььь…Їжачок замість другого пілота!Ну держіться війська…..Підлітаю…Їжачок, готуй ракети до запуску!!!...бляяядь…Дванадцять танків і лише одна ракета!!!!!....Ціль визначив..Бляха ща їбане!!!Запускаю….оооооо…НІ-І-І-І!Їжачок полетів разом з ракетою….Тримайся друже!!!!


ледь забите небо...
геть засцяте сонце.....
розбуди у серці ненависть до влади!!
(Skinhate-війна ч.1)
 
IllusionДата: Воскресенье, 08.07.2007, 23:31 | Сообщение # 2
Среднячок
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Репутация: 3
Статус: Offline
мне концовка не понравилась

Если ты слепой - я опускаю руки
Если ты глухой - я поднимаю ствол
Если ты немой – я разнесу тебя суку
И мне наплевать что я сам такой
 
sparcoДата: Среда, 11.07.2007, 21:21 | Сообщение # 3
Мужык-баба
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 2
Статус: Offline
Illusion, я ше не дописав

ледь забите небо...
геть засцяте сонце.....
розбуди у серці ненависть до влади!!
(Skinhate-війна ч.1)
 
IllusionДата: Среда, 11.07.2007, 23:18 | Сообщение # 4
Среднячок
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Репутация: 3
Статус: Offline
да я читала что это первая часть. просто резко оборвано. интересно что дальше а дальше нету. нельзя так делать

Если ты слепой - я опускаю руки
Если ты глухой - я поднимаю ствол
Если ты немой – я разнесу тебя суку
И мне наплевать что я сам такой
 
Форум » What Ever Happened To Baby Jane » Литература » Почитайте (я сам написав!!!!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2007 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz